Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.É.T.

    őstag

    Sziasztok, segítséget szeretnék kérni!

    Nagymamafigyelő 2 kamerára lenne szükségem sürgősen, lehet wifis, de 10-12 méteren belül van a Digis ONT/Router mindkét helyiséghez képest, így UTP is megoldható. PC-n (Windows) és Android telefonon figyelgetném.
    1. Konyhába, 100-110° látószög elegendő, elsődleges funkció: lássam, ha égve maradt a gáztűzhely. Kétirányú hangátvitel kellene.
    2. Szobába, 180°látószög (gondolom ez mozgatható kamera lenne), éjszaka is lásson valamennyit (ha pl elesett és földön fekszik, ilyesmi) szintén mikrofon és hangszóró kellene. NAS, PC nincs nála, így SD kártyára mentenék, de max 6-8 óra elég. (amíg alszom)

    Észak-Pest, elsősorban Pólus környéke, ezek alapján pl Edigital, MediaMarkt, Aqua játszik.
    Ma szeretném megvenni, holnap telepíteni, így nincs időm utánaolvasni, ezért hálás lennék konkrét ajánlatért!
    Esetleg konyhába a Mi Home Basic, szobába a Mi 360° (oops, ez nincs raktáron)?
    Ha ezek mehetnek, mi kell még hozzá? Milyen SD kártya javasolt? Táp kell külön? Ha igen, milyen?

    Hálás köszönet előre is! :R

    [ Szerkesztve ]

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz vacs #12022 üzenetére

    Elnézést, ha nem jól tettem fel a kérdést, de tegnap sokadszorra elszenesedett egy edény, 90 éves az illető és nincs 24 órát vele valaki.
    Azt hittem, hogy ez viszonylag egyszerű és csak a választék túl nagy. Próbáltam itt 20-30 percet rászánni, de pl ezeket a Xiaomi kamerákat volt, aki ajánlotta, volt, aki nem.
    Nincs aggályom az adatbiztonságot tekintve. Naponta 3-4 alkalommal beszélünk vele, ha nem vagyunk ott, ezen belül néznénk rá 20-40 percenként.
    Miben nem jók ezek a Mi kamerák?
    Nagyjából 40 ezrest tudok szánni a projektre.
    Ha nem ma tudom megvenni, csak holnap, azzal sincs baj, arra utaltam, hogy külföldi rendelés nem játszik.
    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák